Flashnews

  • S Radicalem se můžete vydat na silnici - modely SL a RXC mají SPZ
  • V Barceloně představen nejnovější okruhový speciál Radical SR 3 RSX

 

Nový Radical SL za 490.000 Kč? Je to možné!

 

"Až vyrostu, budu řídit formuli." Kromě řidiče popelářského vozu je to asi nejčastější sen malých kluků. Pro ty, co mezitím vyrostli a mají v kapse řidičský průkaz, se sen může stát skutečností i když se nejmenují Schumacher. Radical SL je opravdová, plnokrevná formule a patří na silnice.

Radical SL vyčnívá z davu - není to velkoprostorový rodinný vůz, ani miniaturní autíčko, se kterým zaparkujete čelem k chodníku. Je jiný, naprosto jedinečný - něco jako vesmírná loď Enterprise homologovaná pro jízdu na okreskách.

A pokud víte, že Radical využijete jen několik dnů v roce, nebo už vám v garáži nezbývá místo, případně vás přítelkyně přesvědčila, že rekonstrukce kuchyně je otázkou života a smrti a jasně ovlivnila tok investic v domácnosti, máme pro vás Radical SL Club. Koncept spoluvlastnictví luxusních a sportovních vozů úspěšně funguje v Česku i v zahraničí a nabízí spoustu výhod. V žebříčku vedou levnější pořizovací i provozní náklady, dále úspora místa v garáži a bezproblémový servis.

Radical Cars vám pomůže najít vhodné partnery, s kterými můžete  Radical SL pořídit společně. Postaráme se o kompletní servis, náhradní díly a po každé jízdě zkontrolujeme technický stav vozu. Nabízíme možnost celoročního parkování v Davli u Prahy.


Informace o Radical SL Clubu na tel. 777 741 222

radical_72E0452.JPG

 

radical_72E0430.JPG