Flashnews

  • S Radicalem se můžete vydat na silnici - modely SL a RXC mají SPZ
  • V Barceloně představen nejnovější okruhový speciál Radical SR 3 RSX

Okruhové závody s vlastním Radicalem SR3 RS za 400.000 Kč? Je to možné!

Pro ty, kteří kromě autoškoly absolvují ještě školu závodní jízdy a získají licenci, je tady zábava pro velké kluky, která s počtem odjetých závodů přerůstá v celoživostní vášeň.

Radical nabízí několik modelů pro všechny typy jezdců - s Radicalem SR3 i SR8 můžete jet okruhové závody u nás (European R-Cup) nebo se postavit na start některého z evropských Radical pohárů. Můžete srovnat síly s profi jezdci v Radical Masters na těch nejprestižnějších okruzích ve Spa, Silverstone, Valencii, Nurburgringu atd (podívat se do kačírku na stejném místě jako Michael Schumacher není zas taková ostuda). A v zimě si můžete zaletět na Radical cup do Dubaje nebo Abu Dhabi. Jen na okruzích můžete prozávodit až 36 víkendů v roce. Pokud jste hodně trpělivý, bez problémů zvítězíte ve vytrvalostní 12-ti hodinovce. A jestli máte raději přírodu, můžete s Radicalem jezdit do vrchů.

A pokud víte, že Radical využijete jen několik závodních víkendů v roce, nebo už vám v garáži nezbývá místo, případně nechcete zatím zakládat vlastní závodní team, máme pro vás Radical SR Club. Koncept spoluvlastnictví sportovních vozů úspěšně funguje v Česku i v zahraničí a nabízí spoustu výhod. V žebříčku vedou levnější pořizovací i provozní náklady, dále úspora místa v garáži a bezproblémový servis.

Radical Cars vám pomůže najít vhodné partnery, s kterými můžete  Radical SR pořídit společně. Postaráme se o kompletní servis, náhradní díly a teamové zázemí. Nabízíme možnost celoročního parkování v Davli u Prahy.

 

Informace o Radical SR3 Clubu na tel. 777 741 222

FRYB9268.JPG